close

Darmowa Energia​

Panele Fotowoltaiczne we Wroclawiu

Fotowoltaika to przyszłość! Nie zwlekaj i wyceń za darmo swoją instalaciję fotowoltaiczną. W naszej ofercie znadziecie Państwo Panele Fotowoltaiczne od 2 kW.

Panele słoneczne

Obniż koszty dla domu. Zainwestuj w fotowoltaike.
Najbardziej optymalne jest zapewnienie twojemu domowi niezawodnego, nieprzerwanego i przyjaznego dla środowiska źródła energii elektrycznej. Powszechnie stosujemy panele słoneczne — w końcu energia słońca jest bezpłatna i niewyczerpana. Jeśli masz problemy opisane poniżej-zadzwoń do nas lub zamów oddzwonienie, na pewno rozwiążemy wszystkie Twoje zadania!

Panele słoneczne

Obniż koszty dla domu. Zainwestuj w fotowoltaike.

Panel słoneczny to świetny sposób na zaoszczędzenie budżetu, wymaga zapasowego źródła zasilania. Korzystanie z darmowej energii słonecznej. Nie będziesz już płacić za prąd. To także świetny sposób na zainstalowanie paneli słonecznych i sprzedaż nadwyżki energii elektrycznej do sieci.

Dlaczego panele słoneczne?

Wzrost świadomości ekologicznej powoduje, że coraz częściej poszukiwane są urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii. Jest to zauważalne nie tylko w wyniku sprzedaży paneli słonecznych. Aby się o tym przekonać, wystarczy rozejrzeć się i zobaczyć, ile domów jest zainstalowanych na dachach. Jednak dbałość o środowisko nie jest jedynym powodem, dla którego klienci coraz częściej kupują panele słoneczne. Wpływają na to również czynniki ekonomiczne. Instalacja paneli słonecznych pozwala cieszyć się darmową energią elektryczną, a nawet zarabiać pieniądze. Te same motywy wpływają również na zwiększone zainteresowanie pompami ciepła.

ECO LINE HALF CELLS
M120 / 340 – 360 W

Rodzaj paneli : ECO LINE HALF CELLSTTyp i liczba ogniw: Monokrystaliczny 120 (60 Full Cells)Maksymalne napięcie systemu : 1000 V or 1500 VZakres mocy: 340W – 3605WZakres wydajności: 19.93%-20.53%Wymiary: 1684 x

AE_HM6L_60_325W-340W

Rodzaj paneli : AE HALF CELL LARGETTyp i liczba ogniw: Monokrystaliczny 120 (60 Full Cells)Maksymalne napięcie systemu : 1000 (V)Zakres mocy: 325W-345WZakres wydajności: 19.28%-20.46%Wymiary: 1686 x 1000 x 35 mmWaga: 19.5 kgGwarancja